Polskie Towarzystwo Face Fitness

• Zadaniem towarzystwa jest kształcenie profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry instruktorów Face Fitness
    Szkolenia Sprawdź
  • Sprawdź nasze certyfikowane kluby i zobacz kogo polecamy, z kim warto ćwiczyć
    Kluby Sprawdź
  • Certyfikowani instruktorzy Face Fitness to Twój klucz do pięknej twarzy !
    Instruktorzy Sprawdź
  • Face Fitness szkolenia
  • Face Fitness kluby
  • Face Fitness instruktorzy

Polskie Towarzystwo Face Fitness

PTFF powstało z inicjatywy Anny Polakowskiej oraz Piotra Bochni, z potrzeby rozpropagowania naturalnej metody zapobiegania zmarszczkom oraz modelowania twarzy. Ćwiczenia Face Fitness w połączeniu z odpowiednią pielęgnacją są alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej.

Zadaniem Towarzystwa jest – obok propagowania ćwiczeń twarzy – kształcenie profesjonalnej i wykwalifikowanej kadry instruktorów Face Fitness, którzy poprzez dostosowany do potrzeb trening twarzy pomogą zachować swoim klientom młody i atrakcyjny wygląd, a także certyfikowanie miejsc, w których prowadzone są w bezpieczny i prawidłowy sposób ćwiczenia Face Fitness.

Certyfikat wydany przez Polskie Towarzystwo Face Fitness jest gwarancją najwyższej jakości i skuteczności usług.